BARIŞTILAR

Yeni albümleri yüzünden karşı karşıya gelen Gülben Ergen ile Demet Akalın'ın arası açıldı. Gülben; Demet'e doğumgünü bahanesiyle mesaj atıp, kırgınlığı önledi.

Magazin

BARIŞTILAR Gülben Ergen ile Demet Akalın, aynı anda albüm çıkartınca olanlar oldu. Demet, 'Dans Et', Gülben ise 'Aşk Hiç Bitmez' isimli albümüyle zirveye gözünü dikti. İki şarkıcının zirve arzusu aralarının açılmasına yol açtı. Magazin basınını kullanarak birbirlerine gönderme yapan Demet ile Gülben arasındaki ipler git gide gerildi. Demet Akalın ile Gülben Ergen, birbirlerine rakip olarak gösterilmekten bile son derece rahatsız olduklarını dile getirdi. Hatta Demet, yakın dostu Alişan'la birleşerek Gülben ile İbrahim Tatlıses'e savaş açtı!

Bundan rahatsız olan Gülben Ergen, ortamı yumuşatmak için atağa geçti. Demet'in geçtiğimiz hafta 36. yaşını kutlamasını fırsat bilen Gülben, rakibine cep telefonu mesajı attı. Mesajda; 'Yeni yaşın ve yeni albümün kutlu olsun. Seni çok seviyorum. Basının aramızı bozmasına izin vermeyelim' diye yazan Gülben, Demet Akalın'dan da aynı sıcaklıkta bir yanıt aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: