BAŞAK ÇOK İDDİALI

'Yaprak Dökümü'nün 'Ceyda'sı Başak Sayan, bir sohbette 'Hollywood'da hangi konumda olurdunuz?' diye sorulunca hızını alamadı.

Magazin

BAŞAK ÇOK İDDİALI Günaydın'ın haberine göre; Başak Sayan, Hollywood'da olsaydım şu an Penelope Cruz olmazdı! Şaka bir yana biz Türkler istediğimiz kadar başarılı olalım, Hollywood'da yıldız olma şansımız yok!

Carrefour Sa Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nde her salı günü gerçekleşen 'Park Sohbetleri' nin bu haftaki konuğu 'Yaprak Dökümü' dizisinde Ceyda karakterini canlandıran Başak Sayan oldu. Alışveriş merkezi ziyaretçilerinin sorularını cevaplayan ünlü oyuncu, kendisiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. 'Yaprak Dökümü' dizisinin oyunculuk hayatında önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen Sayan, canlandırdığı Ceyda karakteri ile kendisini kıyasladı: 'Ceyda soğuk bir kadın. Ben o kadar soğuk bir insan değilim. Aynı zamanda çok cesaretli. Ben kurmuş olduğum bir düzeni, eşimi, evimi, sahip olduğu yaşamı bir aşk uğruna elimin tersiyle itemem. Bu gerçekten büyük bir cesaret ister.'

Sayan, 'Türkiye yerine Amerika'da oyunculuk yapsaydınız şu an Hollywood'da nasıl bir konumda olurdunuz?' sorusuna da şu yanıtı verdi: 'Eğer Hollywood'da olsaydım şu an Penelope Cruz olmazdı!' Sayan bu esprili cevabının üzerine sözlerine şöyle devam etti: 'Biz Türk oyuncular istediğimiz kadar başarılı olalım ama yine de Hollywood'da yıldız olma şansımız yok. Bizim orada olabilmemiz için büyük bir gücümüz olmalı. Büyük prodüksiyon ve arkamızda güçlü bir lobi. Ama buna hiçbir yapımcının ve yönetmenin gücü yok.' Sayan yakında bir sinema filminde rol alacağını ve varlıklı bir ailenin asi kızını canlandıracağını da söyledi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: