Başak Daşman: Hastalıklı bir kadın egosuna sahip değilim

İntikam'ın Derin'i Başak Daşman diziye veda etti. Vedasının ardından Daşman ççok özel açıklamalarda bulundu!

Magazin

Başak Daşman: Hastalıklı bir kadın egosuna sahip değilim Akşam - Başak Danışma'ın açıklaması şu şekilde,

- Tiyatro kökenlisiniz. Tiyatrocular dikkat çekmek için dizilerde yer almalı mı?

Tiyatro başka bir dünya. Oyuncu görmek için oyuna gelen izleyici tiyatroya bağlılık göstermeyebilir. Ama iyi tiyatro izleyicisi beğendiği isimlerin oyunlarını takip eder, sadıktır.

- Başarısızlıktan korktuğunuz zamanlar oldu mu?

Başarısız olmanın ‘yenilmek’ olduğu saçmalığının, beyinlerimize işlendiği bir toplumda yaşıyoruz. Halbuki başarısız olmak aynı zamanda büyümek ve öğrenmektir; eğlencelidir. Bunu anladığımdan beri korkmuyorum.

- Bundan sonra sizi nasıl bir projede göreceğiz?

Teklifler var ancak şu an herhangi bir şeye karar vermiş değilim.

- bir sözlük’te hakkınızda şöyle bir tanımlama var: Her güzel kadın gibi egosuyla nasıl baş edeceği konusunda sorunlar yaşamıştır...

Lisede sınıf arkadaşımmış onu yazan. Her şeyi öğrenme hırsı nedeniyle o dönem antipatikleştiğim doğru. Ancak ‘güzel kadın egosu’ nedir, onu bilmiyorum. Sadece güzel olduğu için her şeye doğuştan hakkı olduğuna inanan hastalıklı bir kadın egosuna sahip değilim.

Tanınmak, hem özgürlük hem seçme hakkı getiriyor

- Kariyeriniz boyunca birçok yapımda yer aldınız ama İntikam'la tanınır oldunuz. Kırgın mısınız?

Önceliğiniz insanlara samimiyetle dokunmak olunca, büyük kitlelerin arzusuyla yanmıyor içiniz. Ancak geniş kitlelerce tanınmak daha çok seçme hakkı ve özgürlük getiriyor.

- Nejat İşler’le de oynadınız..

Durumu iyiye gittiği için mutluyum. Umuyorum en kısa zamanda tamamen iyileşecek ve bizleri bu kadar üzdüğü için kalkıp hesap verecek. Oturup 'neyi nasıl yapalım' diye konuşabildiğim bir oyuncu, naif ve çok saygılı biri kendisi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: