'BAŞAK SAYAN'A GÜLÜP GEÇTİM'

Quentin Tarantino'yla ilişkisi olduğunu iddia eden Didem Erol, şubat ayında ünlü yönetmenle buluşacağını söyledi.

Magazin

'BAŞAK SAYAN'A GÜLÜP GEÇTİM' Didem Erol 'Quentin'le Cannes'da tanıştık. Mayıs ayında gözü yaşlı bir vaziyette ayrıldık. 6 ay boyunca işlerimizin çok yoğun olacağını biliyorduk. İşlerimiz bitmek üzere, şubat ayında ya o Türkiye'ye gelecek ya da ben onun yanına gideceğim' dedi..

İşte Erol'un açıklamaları:- 'Avrupa Yakası' benim ilk göz ağrılarımdan birisi. Bu yüzden benim için önemli bir proje. Çekimler çok güzel gidiyor. Çok keyifli bir ekip ile çalışıyoruz. Tepkiler oldukça iyi, seyirci de beğeniyle izliyor zaten.


- Benim bu insanlar ile fotoğraflarım, video görüntülerim var. Quentin'le (Tarantino) benim Cannes'da bir hafta boyunca her yerde el ele dolaştığımı herkes biliyordu. Neden gelip görüntülemediler de şimdi alaycı bir dille yazıyorlar anlamıyorum...


- Başak Sayan diye birinin açıklamaları oldu. Julio Iglesias'la fotoğrafları çıkınca, 'Bunu yazarsanız Didem Erol gibi, ünlülerle fotoğraf çektirip basına dağıtıyor durumuna düşerim' dedi. Viagra kullanmadan kadınlarla birlikte olamayan 80 yaşında bir dede ile bana nispet yapıyor. Açıkçası Başak Sayan'ın yaptığı açıklamalara kızmadım, güldüm.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: