Başak Sayan'ın korku geccesi

Anne olmak için gün sayan Başak Sayan, önceki gecce korku dolu anlar yaşadı. 8 aylık hamile oyuncu, eşinin silahlı komşuları tarafından darp edildiğini iddia etti.

Magazin

Başak Sayan'ın korku geccesi Anne olmak için gün sayan Başak Sayan, önceki gece korku dolu anlar yaşadı. 8 aylık hamile oyuncu, eşinin silahlı komşuları tarafından darp edildiğini iddia etti. Başak Sayan ve eşi Murat Vardal, önceki gecce Levent Karakolu’ndaydı. Çift, park yeri yüzünden kavga ettikleri komşularından şikayetçi oldu.

Sayan, yaşadıklarını şöyle anlattı: “Olay alt komşumuzla aramızda yaşandı. Gündüz vakti arabalarının arkasına araba park etmişiz diye kavga ettiler eşimle. Kavga tatlıya bağlandı. Ama akşama kadar alkol almışlar, eşim işten gelince saldırıp silah çektiler. Diğer komşular araya girdi, ölümden döndük.”

İfadesi alınan silahlı komşunun serbest bırakılması ise çifti isyan ettirdi. Başak Sayan, “Biz şimdi evimize nasıl gideceğim? Bugün doğurmadıysam, daha zamanım vardır diyorum. Çok korktum. Eşim yanımda olmayabilirdi” dedi. Murat Vardal ise tepkisini şu sözlerle dile getirdi: “Adam bana silahla saldırıyor, tehdit ediyor ama serbest bırakılıyor. Şimdi onunla aynı eve gideceğiz. Bu nasıl iş anlamadım!”

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: