BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR

ARTIK YETENEKLİYSENİZ VE YILDIZ OLMAK İSTİYORSANIZ AMERİKAN İDOL'E KATILMANIZ YETERLİ.

Magazin

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR Kıran kırana bir rekabetin olduğu müzik piyasasında geçmiş, genç sanatçılar için çok daha zordu. Basamakları tek tek tırmanmak zorunda olan bu gerçek sanatçılardan biri de Madonna. Ünlü yıldız müzik piyasasına kendini ispat edebilmek için yaşadığı zorlukları anlattı.

11. stüdyo albümü 'Hard Candy'e son rötuşlarını atmakla meşgul olan Madonna, bir yandan albümün promosyonu için çalışırken, diğer yandan 25. sanat yıldönümü dolayısıyla pek çok röportaj veriyor.

New york radyo istasyonu Z100 ile yaptığı röportajda müzik dünyasına girdiği ilk günleri anlatan diva şimdiki sanatçılarla kendi dönemini kıyaslayarak geçmişte herşeyin ne kadar zor olduğunu anlattı.

'Kendime davul çalmayı öğretmem gerekti, bir tek kişinin dikkatini çekmek için bile bir gruba girip küçük klüplerde senelerce çaldım. Kendi kasetimi plak şirketlerine götürmem gerekti ve suratıma kapıları kapamalarına izin verdim. Çok uzun sürdü. Ben zor yoldan geldim.' diyerek yaşadığı güçlükleri nasıl yılmadan yendiğini anlatan ünlü yıldız sözlerine şöyle devam etti: Müzikal tiyatroda oynamak için pek çok seçmeye katıldım ve her defasında anında geri çevrildim, dolayısıyla aynı şeyin devamlı olacağına emindim. Şimdilerde ise müzik sektörü ve eğlence sektörü tamamen ayrı işler. İnsanlar için değişik şeyler oluyor ve sanırım canlı çalmak artık eskisi kadar ilgi toplamıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: