Başbakan Erdoğan'ın yat keyfi!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı’nın ilk gününden itibaren kayıplara karıştı. Basının ve kamuoyunun tüm merakına rağmen bayram boyunca ortaya çıkmadı.

Diğer Haberler

Başbakan Erdoğan'ın yat keyfi! Hatta Erdoğan’ın hasta olduğu ve bir hastanede tedavi altına alındığı yolunda bazı haberler yayınlandı. Bu haberler, Başbakanlık’tan yapılan yazılı bir açıklamayla yalanlandı.


Sözcü Gazetesi, Başbakan Erdoğan’ı Bodrum Cennet Koyu’nda yat keyfi yaparken görüntüledi.


Rixos Otel’de kaldığı belirtilen Erdoğan, lüks yatla açık denizde gezinti yaparken Sözcü muhabiri Tarkan Abdullahoğlu'nun objektifine yakalandı.


Türkmenistan' günübirlik ziyaret

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün Türkmenistan’a günübirlik ziyaret gerçekleştirecek. Bayramın ilk gününden bu yana nerede olduğuna dair herhangi bir açıklama yapılmayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Bodrum’da tatil yaptığı öğrenildi. Hakkında çeşitli spekülasyonlar çıkan ve hastanede tedavi gördüğü bile iddia edilen Başbakan Erdoğan’ın dün gecce Bodrum’dan Ankara’ya döndüğü ve buradan da Türkmenistan’a gideceği belirtildi. Başbakan'ın sağlığı ile ilgili spekülasyonlar üzerine geçtiğimiz günlerde Başbakanlık’tan açıklama yapılmış ve Erdoğan’ın özel mesaisini İstanbul dışında sürdürdüğü ifade edilmişti. Erdoğan ayrıca Cumartesi günü Bursa’daki kentsel dönüşüm törenine katılacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: