Cemil İpekçi: Başbakan'a destek verdim ama...

Daha önce AK Parti'nin muhafazakar yanını desteklediğini söyleyen Cemil İpekçi, bu kez sosyal medyada hükümetin politikalarını eleştiri yağmuruna tuttu. İpekçi bu konuda yanıldığını söyleyerek "Bu sanatçı olmanın hayaliymiş" diye yazdı.

Magazin

Cemil İpekçi: Başbakan'a destek verdim ama... Daha önce Ak Parti'nin muhafazakar yanını desteklediğini söyleyen Cemil İpekçi bu kez sosyal medyada hükümetin politikalarını eleştiri yağmuruna tuttu. İpekçi bu konuda yanıldığını söyleyerek "Bu sanatçı olmanın hayaliymiş" diye yazdı.

İpekçi Twitter sayfasında; "Sayın Tayyip Erdoğan'a da oy verdiğim zaman ilk zamanki duruşu ve de vaadlerinden dolayı vermiştim, ama artık o oy verdiğim kişi değil artık maalesef" notunu paylaştı.

BenSayınTayyipErdoğanında geçmişten vede geçmişteki tümliderlerden dersçıkaracağını sanmıştım,yanılmışım ve merkez birlider olacağını sandım

Sayın TayyipErdoğanada oyverdiğim zaman ilk zamanki duruşu vede vaadlerinden dolayı vermiştim,ama artık o oyverdiğim kişideğil artık malesef

Eğer herlafa davaaçılıcaksa şöhretlerin herdakika herkesi mahkemeye vermesilazım yedikleri hakaretten yada özelyaşamlarına karışılmasından.

Bazımakamlar vardır heleBaşbakanlık gibi. Kişilerin sevgisinede,nefretinede katlanmak mecburiyetindedir çünkü liderdir yapıcakçok işivardır

Başta düşünce özgürlüğünü savunan bir Başbakan vede düşünceden dolayı ceza yemiş biri sonradan nasıl olurda her düşünceyi dava eder?

Sayın TayyipErdoğanı etrafındaki ona zarar veren insanların konuşmalarına hareketlerine mani olabilecek kadar güçlü zannetim.yanılmışım.

Yetmez ama evet dediğimdede Sayın Tayyip Erdoğanın gerisini getireceğini düşünmüştüm,meğer sanatçı olmamın hayali imiş.

CHPli hiçolmadım bugünkü haladeğişmiyen anlayışı ilede olamam zaten.Ama Mustafa Sarıgülü hepayrı tutmuşumdur.KeşkeCHP ondanörnekalsa


Ünlü modacı daha sonra eleştirilerini şöyle sürdürdü:

*"Ben Sayın Tayyip Erdoğan'ın da geçmişten ve de geçmişteki tüm liderlerden ders çıkaracağını sanmıştım, yanılmışım ve merkez bir lider olacağını sandım.

*Yetmez ama evet dediğimdede Sayın Tayyip Erdoğan'ın gerisini getireceğini düşünmüştüm,meğer sanatçı olmamın hayali imiş.

*Başta düşünce özgürlüğünü savunan bir Başbakan ve de düşünceden dolayı ceza yemiş biri sonradan nasıl olur da her düşünceyi dava eder? Sayın Tayyip Erdoğan'ı etrafındaki ona zarar veren insanların konuşmalarına hareketlerine mani olabilecek kadar güçlü zannetim. Yanılmışım.

*Bazı makamlar vardır hele Başbakanlık gibi. Kişilerin sevgisine de, nefretine de katlanmak mecburiyetindedir. Çünkü liderdir yapacak çok işi vardır.Eğer her lafa dava açılıcaksa şöhretlerin her dakika herkesi mahkemeye vermesi lazım. Yedikleri hakaretten ya da özel yaşamlarına karışılmasından."

Cemil İpekçi daha önce katıldığı bir TV programında "Kadın olsaydım türban takardım" diyerek "AKP’nin eleştirdiğim yanları var ama muhafazakarlıklarını destekliyorum. Sonuçta ben de muhafazakar bir eşcinselim" diye konuşmuştu.

İpekçi bu konuda yanıldığını söyleyerek "Bu sanatçı olmanın hayaliymiŞ" diye yazdı.

İpekçi Twitter sayfasında; "Sayın Tayyip Erdoğan'a da oy verdiğim zaman ilk zamanki duruşu ve de vaadlerinden dolayı vermiştim, ama artık o oy verdiğim kişi değil artık malesef" notunu paylaştı.

Ünlü modacı daha sonra eleştirilerini şöyle sürdürdü:

*"Ben Sayın Tayyip Erdoğan'ın da geçmişten ve de geçmişteki tüm liderlerden ders çıkaracağını sanmıştım, yanılmışım ve merkez bir lider olacağını sandım.

*Yetmez ama evet dediğimdede Sayın Tayyip Erdoğan'ın gerisini getireceğini düşünmüştüm,meğer sanatçı olmamın hayali imiş.

*Başta düşünce özgürlüğünü savunan bir Başbakan ve de düşünceden dolayı ceza yemiş biri sonradan nasıl olur da her düşünceyi dava eder?

*Sayın Tayyip Erdoğan'ı etrafındaki ona zarar veren insanların konuşmalarına hareketlerine mani olabilecek kadar güçlü zannetim. Yanılmışım.

*Bazı makamlar vardır hele Başbakanlık gibi. Kişilerin sevgisine de, nefretine de katlanmak mecburiyetindedir. Çünkü liderdir yapacak çok işi vardır.

*Eğer her lafa dava açılacaksa şöhretlerin her dakika herkesi mahkemeye vermesi lazım. Yedikleri hakaretten ya da özel yaşamlarına karışılmasından."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: