BAŞBAKANLIK'TAN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ!

Hükümet Sözcüsü, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, kamu çalışanlarının 29 Ağustos pazartesi günü yarım gün ve 2 Eylül Cuma günü idari izinli sayılacağını bildirdi.

Magazin

BAŞBAKANLIK'TAN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ! Arınç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Başbakanlık Yeni Bina'da gerçekleşen Bakanlar Kurulu Toplantısı düzenleyerek, Kurul çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Arınç, Ramazan Bayramı dolayısıyla kamu çalışanlarının 29 Ağustos Pazartesi günü yarım gün, 2 Eylül Cuma günü de tam gün idari izinli sayılacaklarını belirterek, böylece bayram tatilinin 9 gün olduğunu açıkladı. Arınç, bu konudaki genelgenin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalandığını bildirdi.

Bayram süresince 27 Ağustos Cumartesi ile 4 Eylül Pazar günü dahil, bu günler arasında otoyol ve köprü geçişlerinin de ücretsiz olmasını öngören Bakanlar Kurulu Kararı'nın imzalandığını ifade eden Arınç, ancak bunun Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından da imzalanması gerektiğini bildirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: