BASIN AÇIKLAMASI!

Yeşim Salkım, kendi gibi sanatçı olana babası Dursun Salkım’ın geçirmiş olduğu rahatsız ve sağlık durumuyla ilgili aşağıda ki açıklamayı yapmıştır...

Magazin

BASIN AÇIKLAMASI! “Babam Dursun Salkım, 19 Nisan 2009 Pazar sabahı beyin kanaması teşhisiyle Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. O zamandan bu zamana tedavisi yoğun bakımda devam etmektedir.

Hastanede bizlere yapılan ilk açıklamada babamın “Beyin Felci” geçirdiği söylendi. Yeni bir sistemle bugün beyin anjiosu yapıldı. Ve gelen sonuçlar beni ve bütün yakınlarımızı çok mutlu etti.

Babamın ilk hastaneye kaldırıldığı zaman beyincik bölgesinde oluşan ve denge merkezi diye adlandırılan 2 damarda oluşan tıkanıklık şu anda açılmış durumda. Ama önümüzde dikkat etmemiz gereken 24 saatlik bir zaman dilimi daha var. İnşallah bu süreçte damar tıkanıklığı tekrar nüksetmeyecek ve babam tedavisine normal odada devam edecek. Başta doktorumuz Dilaver Kaya olmak üzere, Acıbadem Hastanesine, yakınlarımıza, dualarını bizden esirgemeyen tüm dostlara ve sevenlerime teşekkür ederim. Dilerim ne biz ne de başkaları böyle tatsız olaylar yaşamaz...”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: