BAŞINA GELMEYEN KALMADI

Daha önce de sevgilisinin Porsche'si ile kamyona çarpmıştı..

Magazin

BAŞINA GELMEYEN KALMADI Oyunculuğu kadar gecce hayatıyla da gündemden düşmeyen Hande Atazi'nin başına gelmeyen kalmadı.

Sakız kralı sevgilisi Philippe Amran'ın Amran'ın Porsche 911'i ile kamyona çarpan Ataizi'nin, bu sefer de Ortaköy'de park etmiş Volvo marka aracına çarptılar. Ataizi'nin şoförünün kullandığı otomobile ünlü oyuncunun eğlenmek için gittiği gecce kulübünün önünde park ettiği esnada aynı yönden gelen başka bir araca çarptı. Hızını alamayan aracın çevrede park etmiş araçlara çarpması sonucu maddi hasar oluştu.

Alkolün dozunu kaçıran Ataizi ise kendisine görüntülemek isteyen gazetecileri atlatmak için sabahın ilk ışıklarına kadar mekanın içinde saklandı. Aşırı alkolün etkisiyle mekanda kendi kendine gülen Hande Ataizi kimi zaman da "Bu gecce çok güzel ama, arabama vurmuşlar aman aman" diyerek bağıra bağıra şarkılar söyledi. Aşırı alkollü hali nedeniyle görüntülemek istemeyen Ataizi mekanın otoparkına getirilen araçla kaçırılırken, kafasını koltukların arasına sakladı.

habertürk
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: