BASINDA ÇIKAN HABERLERİ YALANLADI!

Ünlü sanatçı, "Ebru Gündeş bir süre önce ayrılıp yeniden barıştığı Azeri sevgilisi Reza Zarrb ile Göcek'te tatil yaptığı sırada gazetecilere meydan okuyarak, 'Eğer beni ve Reza'yı Göcek sularında bulup da çekmeyi başarırsanız 2 milyon dolar vereceğiz' dedi" şeklinde basında yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Magazin

BASINDA ÇIKAN HABERLERİ YALANLADI! Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, Antalya'da birbirinden güzel şarkılarıyla tatilcileri coşturdu. Siyah bir kıyafetle havai fişekler altında sahneye çıkan Gündeş, eski ve yeni albümündeki parçalarını seslendirdi. Türk hayranlarının yanı sıra Rus, Alman, İsrailli turistlere de seslenen Ebru Gündeş, sahne performansıyla dinleyicileri büyüledi. Ritim şovuyla nefes kesen sanatçı, sahneye çıkmadan önce düzenlediği basın toplantısında, Sibel Can'ın başarısıyla ilgili soruya, "Yeni albüm çıkarmış, çok güzel sesi var ve kendisi de güzel. Neden başarılı olmasın ki" şeklinde cevap verdi.

Ünlü sanatçı, "Ebru Gündeş bir süre önce ayrılıp yeniden barıştığı Azeri sevgilisi Reza Zarrb ile Göcek'te tatil yaptığı sırada gazetecilere meydan okuyarak, 'Eğer beni ve Reza'yı Göcek sularında bulup da çekmeyi başarırsanız 2 milyon dolar vereceğiz' dedi" şeklinde basında yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Basın mensuplarının sorarak bu tür haberler yazması gerektiğini söyleyen Gündeş, "Benim bu tür kaygılarım yok. Her yerde güzel bikini ile gezebiliyorum. Bir gün bir hayranım benim bikinili fotoğrafımı çekip sizlere gönderebilir. Bu konuda çok rahatım" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: