'BAŞROL' TUĞÇE KAZAZ

'İşimle gündeme gelmek istiyorum ve başarılı olduğuma inanıyorum' diyen manken Tuğçe Kazaz yepyeni bir çekim için kamera karşısına geçti

Magazin

'BAŞROL' TUĞÇE KAZAZ Ülkemizi yurtdışında başarılı defilelerle başarıyla temsil eden ünlü moda tasarımcısı Erol Albayrak'ın geçmişten günümüze sinema ikonlarına gönderme yapan tematik koleksiyonu 'Cinema by Erol Albayrak'ın tanıtımı için, 14 Eylül'de gerçekleştirilecek defile öncesinde başarılı model Tuğçe Kazaz, ünlü moda fotoğrafçısı Cengiz Dikbaş'ın objektifi karşısına geçti.


2011 ilkbahar-yaz trendlerinin adapte edildiği, tematik 'Cinema by Erol Albayrak' koleksiyonu için “Bir sezon koleksiyonundan öte proje niteliğinde ele aldığım ve başlangıcından bugüne kadar, moda ile sanatın etkileşimini vurgulamayı hedeflediğim bir koleksiyon oldu'' dedi.


Yaklaşık 3 yıl süren araştırma sürecinin ardından 20 kişilik atölye ekibi ile hummalı bir çalışma sürecini tamamlamak üzere olan Albayrak, koleksiyonunun çekimleri için İstanbul'a gelen ve çekimler boyunca kimi zaman satenler ve ipekler içinde seksi bir kadına dönüşürken kimi zamansa siyah smokini içinde Cinema koleksiyonunda stilize edilen tek sinema ikonu Charlie Chaplin kılığında görüntülenen Tuğçe Kazaz için “Cinema'nın başrolünde” yakıştırmasını yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: