Batalla'nın rekor cezası!

(DHA)- BURSASPOR Yönetim Kurulu'nun kadro dışı bıraktığı Arjantinli Pablo Batalla'nın antrenmanlara katılmadığı için her gün artmaya devam eden günlük 25 bin TL olan para cezası, 1 milyon 925 bin TL'ye ulaştı.

Diğer Haberler

Batalla'nın rekor cezası! Teknik direktör Christoph Daum'la sorunlar yaşadığını gerekçe göstererek takımdan ayrılma kararı alıp ülkesi Arjantin'e dönen Batalla, çalışmalarını Deportivo Roca Kulübü'nde sürdürürken, geçtiğimiz günlerde de menajerleri Türkiye'ye gelerek başka bir takıma kiralanma formülünü yönetime sundu, yönetim ise bu teklifi kabul etmedi.

Menajerlerin Batalla'nın Bursa’ya dönmek istemediğini ifade ettikleri, 200 bin Euroluk kiralama önerisine bu kez menajerlerinin 400 bin euroluk yeni bir teklif ile geldikleri belirtildi. Yönetim de Batalla'nın menajerlerine kabul edilebilir nitelikte teklifle gelmeleri önerildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: