'Bay Yanlış'ta Ezgi ve Özgür’ün oyunu başarılı olacak mı?

24 Temmuz Cuma saat 20.00’de yayınlanacak “Bay Yanlış” dizisinin 5. bölümü merak uyandırdı. Yayınlanan fragmanlar diziye ilgiyi artırırken akıllarda "Ezgi ve Özgür’ün oyunu başarılı olacak mı?" sorusu kaldı.

Dizi Galeri

'Bay Yanlış'ta Ezgi ve Özgür’ün oyunu başarılı olacak mı? Can Yaman ile Özge Gürel'in başrollerinde yer aldığı 'Bay Yanlış' 5. bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünü dört gözle bekleyen hayranların merakı yayınlanan fragmanların ardından daha da arttı.

Bay Yanlış 5. Bölüm 2. Fragmanı:


Bay Yanlış 5. Bölüm 1. Fragmanı:


Bay Yanlış'ın 5. bölüm özeti:
Serdar’la Göcek’te karşılaşan Ezgi ve Özgür, Serdar’ın da, Ebru’nun düğününe katılacağını öğrendiklerinde ne yapacaklarını düşünmeye başlarlar. Arkadaşları düğünü olaysız atlatmaları için fikir üretmeye ve onlara yardımcı olmaya çalışır. Bu arada Sevim ve Nevin çok iyi anlaşırlar, kısa zamanda Fitnat’ın yönlendirmesiyle Ezgi ve Özgür’ü baş göz etmek için plan yapmaya başlarlar. Ezgi ve Özgür de ailelerini üzmemek için, birbirlerine uygun değilmiş gibi numara yaparlar. Bu halleri aileleri de, ikisinin evlenmesi konusunda şüpheye sokar. Acaba Ezgi ve Özgür’ün bu oyunu başarılı olacak mıdır?

Bunlarda ilginizi çekebilir: