BAYÜLGEN DE YAVŞAK KATEGORİSİNE GİRDİ!

Bir TV programına katılan Peker Açıkalın gündem değiştirecek açıklamalar yaptı: 'Okan Bayülgen filminde TV'yi eleştiriyor. O zaman kendisi de yavşak kategorisine girmiş oldu'

Magazin

BAYÜLGEN DE YAVŞAK KATEGORİSİNE GİRDİ! 'Türkler Çıldırmış Olmalı: Görev Afrika'da 'Kuru Kadir'i canlandıran Peker Açıkalın, Kanaltürk'teki 'Orada Neler Oluyor' programına katıldı. Açıkalın, magazin dünyasında çok konuşulacak açıklamalar yaptı:

Şahan Gökbakar'ın 'Recep İvedik' filmini uzun süre kızım Şeker'e yasakladım. Sonra ben izledim, gülünmeyecek gibi değilmiş gerçekten. Zaten bu ülkedeki erkeklerin yarısı 'Recep İvedik' diğer yarısı da 'Gaffur'.

Okan Bayülgen 'Kanal-İ-zasyon' filmi için "Biz yavşak komedi yapmadık" dedi. Okan da TV'den beslenen, kazanan büyük bir yetenek. Filminde TV'yi eleştiriyor. O zaman kendisi de yavşak kategorisine girmiş oldu.

CEM ÖZER ÖZÜR DİLEMEDİ
'7 Kocalı Hürmüz' filminde oynamam için teklif aldım, ama kabul etmedim. Çünkü senaryoyu beğenmedim. Ayrıca o projede yer alan Cem Özer'in bana bir özür borcu vardı. Özür dilemedi. Onun olduğu projede yer almam.

Cem Yılmaz bu ülkede TV dizisi yapmak zorundadır. Buna mecburdur. Çünkü memleketin bu sıkıntılı günlerinde gülmeye, rahatlamaya ihtiyacı var. Yılda bir kez arkadaşlarıyla film yapıp, bir spor araba alıp garaja çekmekle olmaz.

BİR KEZ ÖLDÜM
7 yıl önce 'Kolay Para' filminin çekimleri sırasında zatürre oldum. 29 kiloya düştüm, kalbim 16 saatliğine çıkartıldı, makineye bağlandım. Buz dolu küvette 27 gün beni dondurdular. 97 gün komada kaldım. Öldüm ve tekrar geldim. Ben İstanbul'da ameliyatı olurken aynı dakikalarda Los Angeles'ta Arnold Schwarzenegger de bu ameliyatı oluyordu. Onun ve benim doktorlarım ekranda birbirlerini izleyerek eş zamanlı ameliyat gerçekleştirdi.

16 saatlik kalp ameliyatımın kaseti var. Ama izleyemiyorum. Ameliyatı yapan Prof. Dr. Cevat Yakut, kalp ameliyatımı yurtiçi ve yurtdışı konferanslarında tıp öğrencilerine dakika dakika anlatıyor. Çünkü dünyada ben ve Arnold bu ameliyattan sağ çıkmış iki kişiyiz. Tıp literatürüne geçtik. Kalbimdeki bu olaydan sonra beni heyecanlandıracak işler yapmam yasaklandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: