"Bebeğimi reklam malzemesi yapmam" dedi, 4 milyon TL kaybetti!

Fahriye Evcen, “Bebeğimi reklam malzemesi yapmak istemiyorum” diyerek gelen reklam tekliflerini geri çevirdi.

Magazin

"Bebeğimi reklam malzemesi yapmam" dedi, 4 milyon TL kaybetti! Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, oğullarını nisan ortasında kucaklarına alacak. Hamileliği ilerledikten sonra gözlerden uzak, sakin bir yaşam sürmeye başlayan Fahriye Evcen, gelen dizi ve reklam tekliflerini de geri çeviriyor. Ünlü oyuncu, son olarak reklam yüzü olduğu markanın hamile koleksiyonu için özel bir çekim yapma talebini “Bu süreçte bebeğimi reklam malzemesi olarak kullanmam. Hamileliğim boyunca çalışmayacağım ve devamında da bir süre zamanımı çocuğuma ayıracağım” diyerek reddetti.

4 MİLYON KAYIP
Firmayla yıllık sözleşme yaptığı takdirde yaklaşık 2 milyon lira alacak olan Fahriye Evcen’in, uzun bir süre dizi de çekmeyeceği için 4 milyon lira civarında bir kayba uğrayacağı iddia ediliyor. Burak Özçivit’in de eşinin bu kararını desteklediği gelen haberler arasında. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: