Bebeğin cinsiyeti belli oldu!

Bizim Hikaye 69. yeni bölüm fragmanı bugün FOX TV tarafından yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Filiz Barış'a kendini affettirmeye çalışıyor ama Barış ona tavır yapmaya devam ediyor. Filiz çareyi hasta olarak Barış'ın yanına gitmekte buluyor. Bebeğinin cinsiyetini öğrenmek istiyor. Barış ve Filiz'in bir kızı olacağı o an belli oluyor. Barış 'ben biliyordum' diyerek mutlulukla Filiz'e sarılıyor. İşte Bizim Hikaye 69. yeni bölüm fragmanı...

Dizi Galeri

Bebeğin cinsiyeti belli oldu! BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 68. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fikri, sahte dernek kurup okulu dolandırmaya çalışıyor. Kermes kuruluyor, para toplanıyor. Sonra da toplanan paraları alarak yeğeni ile beraber kaçıyor. Ancak derneğin kurucusu Zihni ve bu nedenle polis onun peşinde düşüyor. Fiko ve Kiraz adeta dağılıyor.

BARIŞ HER ŞEYE RAĞMEN FİLİZ’İN YANINDA

Filiz ile Barış arasında adeta fırtınalar kopuyor. Filiz, Barış’ı görmezden gelirken Barış onunla konuşmaya çalışıyor. Hiçbir şeyden haberi olmayan Barış öfkesi ile durumu daha da çıkmaza götürüyor. Barış’ın eşyalarını toplayan Filiz, kocasını evden kovuyor. Ama Fikri’nin hatası onları bir kez daha bir araya getiriyor. Minibollar okuldan atılabilir. Filiz okulda çok zor anlar geçiriyor. Barış gelip onu kurtarana kadar tüm eleştiri okları altında eziliyor. Filiz ve Barış çocukların okuldan atılmamalarını sağlamak için diğer velilere düzgün bir aile olduklarını ispatlamak için lokantada bir yemek düzenlemek zorunda kalıyor. Filiz, hala Barış’ın yüzüne bakmıyor. Ona karşı çok mesafeli davranıyor.

BARIŞ EVE DÖNÜYOR

Tufan sınırı geçmeden polise yakalanıyor. Eve dönmek zorunda kalıyor. Bu dönüş Barış’ın çok işine yarıyor. Çünkü Filiz’in neye takıldığını öğreniyor. Barış o an her şeyi anlıyor. Bu sırada Zihni’de Barış’a akıl vermeye başlıyor. Kadınların her şeyi erkekleri sınamak için yaptığını söyleyen Zihni, Barış’ın eve dönmesini sağlıyor. Zihni, Barış’a asla Filiz’den vazgeçmemesini söylüyor. Barış hiçbir şey olmamış gibi eve dönüyor ve ‘karıcığım’ diyerek Filiz’e sokuluyor. Bu sırada tüm bunlar olurken yaşananlardan dolayı kendini kötü hisseden Neslihan, Filiz'le konuşmaya karar veriyor.

FİKRİ’NİN BAŞI YİNE BELADA

Fiko ve Kiraz bir daha babalarının yüzüne bakmayacaklarını söylüyorlar. Fikri ve yeğeni parayı gömüyorlar. Ama konuşmaları yüzünden kötü adamlara yakalanıyorlar. Kaçırılan Fikri ve yeğeni paranın yerini söylemeden kilitli kaldıkları kafesten çıkamayacak gibi görünüyor. Ama işler bir anda tekrar karışıyor. Bu sırada çocukların ise amcalarına yaptıkları haksızlığı telafi etmek için güzel bir plan yapıyor. Ancak lokantada aksilikler art arda yaşanıyor. Filiz bir kez daha fırtınanın ortasında kalıyor.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: