BEBEĞİNİN KALP ATIŞI ONU AĞLATIYOR!

Evlendikten sonra mankenliği bırakan Sinem Güven 6.5 aylık hamile. Güven Bebeğim dergisine, doğacak bebeğinin kalp atışlarından çok etkilendiğini anlattı..

Magazin

BEBEĞİNİN KALP ATIŞI ONU AĞLATIYOR! İki yıl önce işadamı Murat Ersönmez'le evlenen başarılı manken Sinem Güven bir kız çocuğu annesi olmaya hazırlanıyor. 6.5 aylık hamile olan Güven, hamileliğin fiziksel olarak değil ama duygusal olarak kendisini etkilediğini anlatırken, 'Bebeğinin kalp atışlarını her duyduğunda gözyaşlarına engel olamıyorum' dedi. Çocuk yapmayı planlamadığını ama hamile kalınca doğurmaya karar verdiğini belirten Güven, annelik duygusunu çok sevdiğini ve arka arkaya iki çocuk daha istediğini söyledi.

HAFTADA DÖRT GÜN SPOR YAPIYOR
Hamile kaldıktan sonra sadece 5.5 kilo alan Güven, doğuma 11 kilo fazlası ile girmeyi planlıyor. Beslenmesine çok dikkat ettiğini ve günde 7 öğün beslendiğini vurgulayan Güven, kahvaltısız güne başlamıyor ve haftada dört gün ya yürüyor ya yüzüyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: