'Bebek bekliyorlar' sözlerine açıklama geldi!

Dün Mustafa Ceceli konserini izleyenler arasında Arda Turan ve Aslıhan Doğan da vardı. Ceceli'nin sahnede söylediği “Bugün buraya iki kişi geldiler ama aslında üç kişiler" sözleri kafaları karıştırdı. Konuyla ilgili şarkıcı bir açıklama yayınlandı.

Magazin

'Bebek bekliyorlar' sözlerine açıklama geldi! Mustafa Ceceli dün akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verdi. Konseri izlemeye gelenler arasında şarkıcının eşi Selin İmer'in yanı sıra Arda Turan ve Aslıhan Doğan da vardı. İrem Derici'nin de sahneye çıktığı konserde ilginç anlar yaşandı. Önce Derici, "yeni öğrendim bir bebekleri olacakmış" açıklaması ile kafaları karıştırdı. Ardından da Mustafa Ceceli, “Bugün buraya iki kişi geldiler ama aslında üç kişiler" dedi. Ceceli'nin bu sözleri Arda Turan ve Aslıhan Doğan için söylediği düşünüldü.

Mustafa Ceceli: Sadece sen ol, başka hiçbir şey umurumda değil

Mustafa Ceceli: Sadece sen ol, başka hiçbir şey umurumda değilÇıkan haberlerin ardından Ceceli sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Konserde söylediklerinin yanlış anlaşıldığını belirten Mustafa Ceceli sosyal medya hesabından Arda Turan ve Aslıhan Doğan'la çekildiği bir fotoğrafı paylaşıp; 'Baktım yazılıp çizilmeye başlanmış hemen konuya el atalım. Geçtiğimiz aylarda evlenen başka arkadaşlarımız dün konsere geldiler, bebek bekliyorlar ve onlara ithafen kurduğum cümleyi Arda Turan ve Aslıhan Doğan'a yakıştırmayınız arkadaşlar. Çıkan veya çıkabilecek haberlere de itibar etmeyin."

Arda Turan'dan sevgilisine büyük jest

Arda Turan'dan sevgilisine büyük jest

!

Bunlarda ilginizi çekebilir: