"Bebek Geliyorum Demez" gala yaptı

Başrollerini Başak Parlak ve Ali İl’in paylaştığı, yönetmenliğini Hakan Cigaoğlu’nun yaptığı "Bebek Geliyorum Demez" filminin özel gösterimi gerçekleştirildi.

Kültür-Sanat

"Bebek Geliyorum Demez" gala yaptı Özel gösterim öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan film ekibi, neşeli halleriyle dikkat çekti.


Başak Parlak; “Çekim sürecimiz çok keyifliydi. Beste karakterine hazırlanırken annemle çokça fikir alışverişinde bulundum. Hamile olan arkadaşlarımın tecrübelerinden faydalandım. Çekimler öncesinde 6 kilo aldım, henüz 3 kilosunu verebildim. Filmde hamilelik sürecine dair eğlenceli anlarımıza şahit olacak seyirci. Hamilelik o kadar da gözünüzde büyütülecek bir şey değil. Özellikle anne baba adaylarının ve yakın zamanda anne baba olmayı planlayanların izlemesini tavsiye ediyorum.” açıklamasında bulundu.


Yüsra Geyik; “Çekimler boyunca çok eğlendim. Özellikle benim için oldukça heyecan verici bir iş oldu. 13 senedir Arka Sokaklar dizisinde oynuyorum. İlk defa seyirciler beni başka bir rolde izleyecek.” dedi.

Filmin girişinde seyircilere baby shower kurabiyeleri dağıtıldı.

"Bebek Geliyorum Demez" 26 Ekim’de vizyona girecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: