Beden dinlenmezse ruh ağlar!

Hayatın yoğun temposunun her geçen gün daha çok artıyor olması gelişen zamanla alakalı. Eski insanlar da çalışıyorlardı lakin bizim ne gözleri saatteydi, ne de gece uykuları bu kadar sorunlu.

Kadın

Beden dinlenmezse ruh ağlar! Oysa şimdi gündüz ne kadar çok çalışıyor ve yorulsak bir de üzerine dinlenemiyoruz. Hal böyle olunca da beden yoruldukça ruh ağlıyor ama duyamıyoruz.

Ağrı kesiciler her zaman işe yaramaz. Beden ağrılarına çare bulunur da ruh sağlığına bulunmaz. İşte bu noktada ruhunuzu dinlendirecek şeyler lazım. Mesela ılık ve mis kokulu bir duş için zaman ayırmak, ferah kokulu yağlarla masaj yaptırmak, dinlendirici bir müzik eşliğinde huzura çekilmek insana gerçekten şifadır.

Kokulu sabunların, ılık bir suyun, güzel bir müziğin verebildiği huzuru ve rahatlamayı sağlayamaz ilaçlar. Bu nedenle haftada en az bir kez kendinizi bu dinlendirmeye bırakın. Emin olun motivasyonunuz katlanacak ve hastalıklarınız azalacaktır. Gerçek güzellik kişinin cildinde değil içindedir. Keşfetmeniz dileği ile…

YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: