BEDÜK, TÜRKİYE’DE BİR İLKE İMZA ATTI!

Magazin

BEDÜK, TÜRKİYE’DE BİR İLKE İMZA ATTI! Bedük, yeni albümü Ful’ün ilk klibinde yeni nesil 3D teknolojisini kullanarak Türkiye’de bir ilke imza attı. Farklı görselliğiyle dikkat çekecek Ful Animasyon şarkısının video klibinde, Avatar filminde kullanılan 3D tekniğiyle görsel bir şölen hazırlandı.

Video yüklenemedi...Türkiye’deki dans müziğine dünya standartlarında bir bakış kazandıran Bedük, yeni albümü FUL’ün ilk klibini Türkçe olarak seslendirdiği Ful Animasyon şarkısına çekti. Türkiye’nin ilk yeni nesil 3 boyutlu klibi olan Ful Animasyon, bugün ilk 2D teknolojisi ile yayına başladı. Pazartesi itibariyle 3D olarak yayınlanacak olan klip HD yayın yapan kanallarda HD kalitesinde izlenebilecek. Bedük “Ful Animasyon” klbi bazı sinemalarda ve Teknoloji ürünleri satan mağazalarda da 3D olarak gösterime girecek.


Albümleri ve sahne performanslarıyla Türkiye’de daha önce yapılmayanı yaparak müzikseverlerin beğenisini kazanan Bedük’ün yeni klibinin çekimlerini dört günde tamamladı ve 190 kişilik cast ekibi rol aldı.
Ful Animasyon’un görüntü yönetmenliğini Michael Krautter, yönetmenliğini ise Yalçın Kılıç’ın üstlendi.
Yeni nesil 3D tekniği , geçtiğiz yıl dünyada en çok ses getiren film olan Avatar’da kullanılmış, son olarak da geçtiğimiz günlerde Türkiye’de Galatasaray – Fenerbahçe maçı da 3D olarak yayınlanmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: