BEĞENİLMEKTEN HOŞLANIRIM

PODYUMLARDA KENDİSİNDEN DAHA SEKSİ BİR KADIN GÖREMEDİĞİNİ SÖYLEYEN NİGAR TALİBOVA,OLAYLAR KARŞISINDA KENDİSİNİ SON NOKTAYA TUTABİLDİĞİNİ ANCAK O SON NOKTADAN SONRA TIRNAKLARINI ÇIKARDIĞINI SÖYLÜYOR.

Magazin

BEĞENİLMEKTEN HOŞLANIRIM "Çok sabırlı bir insanım"diyen güzel manken bakın kendisini nasıl tanımlıyor: Olaylar karşısında kendimi tutabileceğimin son noktasına kadar tutarım. Kaprisliyim ama boş konular için kapris yapmam. Bazı insanlar için önemsiz olan şeyler benim için çok önem taşıyabiliyor.

Sert değilim ama saygı beklerim. Kuyruğuma basmasınlar yeter. Çok canım acırsa farklı davranabilirim sanırım. Hem aşk hem dostluktan bahsediyorum. Beni kaybettiği için çok pişman olan kişiler var. Asla hayatıma geri sokmam.

Evlerine gidip kaldığım, sıkıntılarımı paylaştığım dostluklar edinmedim. Hep başkalarının hataları üzerinde yaşamı öğrendim. Yani gözünüzün önünde öyle sahte arkadaşlıklar yaşanıyor ki... Hangi birine inanıp güveneceksiniz. Bir de güzel kadının güzel arkadaşı olmuyor. Çekememezlikler, kıskançlıklar, gereksiz ve tatsız şeyler benden uzak olsun. Bir tane kız arkadaşım var. İşlerimiz farklı. Gerçekten tek dostum diyebilirim.

Çok güzel bir kadın olduğum için başıma kötü ya da harika şeyler gelmedi. Güzelliğimi başkaları gibi farklı amaçlar uğruna kullanmadım. Beğenilmek güzel. Kendimi 'Çok güzelim' diye övmem ama beğeniyi seviyorum. Bir erkek benim kalbimi kazanabilmesi için bir kere dürüst olması lazım. Beni rahat bırakması ve kendisini özletmesi lazım. Mutlu edebilecek her şeyi yapması gerek. Bir bardak suyu bile bana nezaket gösterip getirmesi dahi beni mutlu edebilir. Sevgisini göstermesi gerekli. Sözlerle beni kendisine bağlayamaz. Aşkını hareketleriyle göstermeli. Bana saygı duyması da çok önemli
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: