BEHZAT Ç.'NİN FİNAL SAHNESİ ÇEKİLDİ!

Behzat Ç - Seni Kalbime Gömdüm'ün ikinci afişi yayınlandı...Ünlü oyuncu Tardu Flordun, Red Kit katil rolünde seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor...

Magazin

BEHZAT Ç.'NİN FİNAL SAHNESİ ÇEKİLDİ! Türk televizyonlarının en fazla izlenen dizilerinden, rating rekorları kıran yerli polisiye Behzat Ç.'nin ilk uzun metraj sinema filmi, Behzat Ç. - Seni Kalbime Gömdüm, 28 Ekim 2011?de vizyona girmeye hazırlanıyor.

Farklı konusu ve anlatım tarzıyla öne çıkan, Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi, dizisini 'Bir Ankara Polisiyesi - Son Hafriyat' kitabından uyarlayan yazar Emrah Serbes'in yine senaryosunu yazdığı filmin konusu hakkında henüz detaylı bir bilgi yok. Filmin fragmanın da yakında yayınlanması bekleniyor.

Filmde Behzat Ç.'ye (Erdal Beşikçioğlu) başrollerde Harun (Fatih Artman), Hayalet (İnanç Konukçu), Akbaba (Berkan Şal) dışında Tardu Flordun, Hakan Boyav ve Cansu Dere eşlik ediyor. Film, kurbanlarını kazdığı çukurlara gömüp polislerden geçmişin intikamını almaya çalışan 'Red Kit'in Behzat Ç. ile olan macerasını anlatacak.Behzat Ç'nin film boyunca peşinden koşacağı Tardu Flordun filmin final sahnesinde böyle kanlar içinde ekrana gelecek. Filmin Güvenpark'ta çekilen final sahnesi için hazırlanan Flordun'un bu hali film izleyicilerini de şimdiden meraklandırdı.

Daha önce televizyondan sinemaya geçen Kurtlar Vadisi'nin sinema filmlerini ve Behzat Ç.'yi yöneten Serdar Akar'ın yönettiği filmin afişinde fotoğraf ve grafik sanatçısı Mehmet Turgut'un ve grafik tasarımcısı Arda Aktaş'ın imzası var.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: