BEHZAT Ç.'NİN SETİNİ POLİS BASTI!

Olay yerine gelen polis ekipleri neyi görünce caddeden ayrıldı?

Magazin

BEHZAT Ç.'NİN SETİNİ POLİS BASTI! Başkentte çekilen film için caddeye konulan ters dönmüş otomobili gören bazı vatandaşlar polise kaza ihbarında bulundu.

Olay yerine gelen polis ekipleri Behzat Ç. filminin çekildiğini görünce setin olduğu caddeden ayrıldı.

Yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı, Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Canan Ergüder, Ege Aydan?ın oynadığı "Behzat Ç.-Bir Ankara Polisiyesi" adlı dizinin beyaz perdeye uyarlaması olan film Ankara'da çekiliyor.

Çekimler kapsamında İzmir 2. Caddede set oluşturuldu. Bir kaza sahnesinin çekimi için caddeye ters dönmüş otomobil konuldu. Caddedeki otomobili gören ve çekimden haberi olmayan bazı vatandaşlar polisi arayarak kaza ihbarında bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri set görevlileri ile görüştü. İhbarın yanlış anlaşılmadan kaynaklandığının belirlenmesi üzerine polisler setin olduğu caddeden ayrıldı.

Polislerin gitmesinin ardından set ekibi hazırlıklarını sürdürdü. Beşikçioğlu'nun da katıldığı çekimler sabaha kadar sürdü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: