Behzat Ç.'nin yazarı Emrah Serbes'ten mektup var!

Eylül ayında yaptığı kazayı itiraf ederek tutuklanan ve cezaevine konulan Behzat Ç.'nin yazarı Emrah Serbes, kaza sonrası yaşadıklarını ilk kez anlattı.

Magazin

Behzat Ç.'nin yazarı Emrah Serbes'ten mektup var! Behzat Ç.'nin senaristi olarak tanınan yazar Emrah Serbes, 22 Eylül‘de İzmir-Aydın otobanında alkollü olarak kullandığı otomobille sabaha karşı kaza yaptı. Aynı aileden üç kişinin ölümüne neden oldu.

Emrah Serbes’in gişeden geçiş görüntüleri ortaya çıktı

Emrah Serbes’in gişeden geçiş görüntüleri ortaya çıktıSuçu arakdaşı Kenan Doğru üstlendi ve hapse girdi. Altı gün sonra gerçek ortaya çıktı. Menemen Cezaevi’nde yatan Emrah Serbes, Posta Gazetesi'nden Alev Gürsoy’a yazdığı mektupla kaza sonrası ilk kez duygularını dile getirdi.

Emrah Serbes'in yaptığı kazada flaş gelişme!

Emrah Serbes'in yaptığı kazada flaş gelişme!İşte Emrah Serbes'in yazdığı mektuptan önemli satırlar:

* Ben kendimi bildim bileli okuyup, yazıyorum. Behzat Ç.’yi de her yerde yazabilirim. Tek elle şınav çekerken de yazarım, kontrol kalemiyle de yazarım. Çünkü elimden gelen tek iş yazmak. Bunu bütün halkım bilsin, ben burada suçumun cezasını çekiyorum. Benim yüzümden 300 kişilik ekibin de ceza çekmesine gerek yok.

Emrah Serbes olayında şok gelişme!

Emrah Serbes olayında şok gelişme!* Evet, düşündüm, taşındım. Kullandığım ilaçları bıraktım, ailemle vedalaştım ve kazanın 6’ıncı gününde teslim oldum. Tanrı bile dünyayı altı günde yaratmışken benim altıncı günde teslim olmama neden şaşırdıklarını anlamıyorum.

* Savcılığa teslim olduğumda Savcı Bey bana teşekkür etti, hakkımda bir soruşturma yürüttüğünü de o gün öğrendim. Hakkımda ne bir tebligat vardı, ne de yurt dışına çıkış yasağı. Beş yıllık Schengen vizem vardı, isteseydim yurt dışına çıkabilirdim ve hiçbir ülke de beni Türkiye’ye iade etmezdi.Ama ben bu memleketin yazarıyım ve memleketimi seviyorum. İsviçre’de, Fransa’da ya da Almanya’da ölmek istemiyorum.

Emrah Serbes, olay yerinde 112 tedavisini reddetmiş!

Emrah Serbes, olay yerinde 112 tedavisini reddetmiş!* Ben bir kahraman değilim ama bahsettikleri gibi bir canavar da değilim. Ben sadece insanım. Benim yüzümden üç kişi hayatını kaybetti. Vicdan azabı ve utanç içindeyim. Suçluyum, pişmanım ve üzgünüm.

* Cezamı çekmek istiyorum. Cezaevinde olmak bana iyi geliyor. Demir kapılar sertçe kapandığında, infaz memurları adımı bağırdığında, ayakkabılarımı çıkararak üst aramamı yaptıklarında, bütün bunları cezamın bir parçası olarak görüyorum. İnsanlardan tek ricam var, beni unutsunlar beni rahat bıraksınlar ve cezamı çekeyim.

Kaynak: posta.com.tr

https://www.gecce.com.tr/haber-emrah-serbesin-yaptigi-kazada-olen-anne-topraga-verildiburaya bir metin yazın

buraya bir metin yazınEmrah Serbes'in neden olduğu kazada anne de yaşamını yitirdi!

Emrah Serbes'in neden olduğu kazada anne de yaşamını yitirdi!Emrah Serbes hastaneye içkili mi gitti?

Emrah Serbes hastaneye içkili mi gitti?Emrah Serbes olayında şok gelişme!

Emrah Serbes olayında şok gelişme!Emrah Serbes, olay yerinde 112 tedavisini reddetmiş!

Emrah Serbes, olay yerinde 112 tedavisini reddetmiş!Emrah Serbes'in ifadesini kaza tutanağı çürüttü!

Emrah Serbes'in ifadesini kaza tutanağı çürüttü!Emrah Serbes'in savunmasındaki o iddia yalan çıktı!

Emrah Serbes'in savunmasındaki o iddia yalan çıktı!Özçelik Ailesinin avukatı: Emrah Serbes yazdığı senaryoya göre teslim oldu

Özçelik Ailesinin avukatı: Emrah Serbes yazdığı senaryoya göre teslim olduBehzat Ç.'nin yazarı Emrah Serbes tutuklandı!

Behzat Ç.'nin yazarı Emrah Serbes tutuklandı!Behzat Ç'nin yazarı Emrah Serbes'in mahkemedeki ifadeleri ortaya çıktı!

Behzat Ç'nin yazarı Emrah Serbes'in mahkemedeki ifadeleri ortaya çıktı!EMRAH SERBES'İN FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

EMRAH SERBES'İN FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: