Behzat Ç.'ye bitmesi için baskı yapıldı mı?

Ekranlarda yayınlandığı 3 sezonda fenomen haline gelen 'Behzat Ç.'nin yıldızı Erdal Beşikçioğlu, sürekli ceza alan dizilerine bitmesi yönünde baskı yapılıp yapılmadığını cevabını verdi.

Magazin

Behzat Ç.'ye bitmesi için baskı yapıldı mı? Dizinin biteceğine üzüldüğünü söyleyen Beşikçioğlu kendisine sorulan "Bir dönem çok ceza aldı. Bitmesi yönünde baskı oldu mu?" sorusuna "Ceza ister istemez bir baskıdır ama bitirmemizde etkili olmadı. Ama çocuğumu ben kendi ahlaki anlayışıma göre yetiştirmek isterim. Özelliği olan insanlar o zaman ortaya çıkar. Belli bir kalıpta hareket etmenizi sağlayacak sansürleri ortaya koyduğunuz zaman kimse televizyon seyretmez. Bir sektörü öldürürsünüz. Böyle devam ederse Avrupa, Amerika, Brezilya dizilerine bakar insanlar. Bir diziden 200 kişi ekmek yiyor. Bir şey yaparken bunları göz ardı etmemek lazım. Ahlaki yapımızı güçlü tutalım, koruyalım. Elleme ya! Ben çocuğumu nasıl yetiştirmek istiyorsam öyle yetiştireyim. Benim yetiştirdiğim çocuk yarın belki başka bir değerle bu ülkeyi başka bir yerde temsil edecek güçte olacak. O yüzden sen git, aileni yetiştir ya." diye cevap verdi...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: