BEKARLIĞA VEDA GECCESİ

12 Nisan'da evlenecek olan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan önceki gecce ayrı mekânlarda bekarlığa veda partisi verdiler.

Magazin

BEKARLIĞA VEDA GECCESİ Evlilik sözleşmesi yok
Yağmur Atacan, yakın dostlarının katılımıyla Etiler Küpeli restoranda bekarlığa veda partisi düzenledi. Atacan'ın 'Doktorlar' dizisinden rol arkadaşı Mehmet Aslan ile Okan Karacan'ın da katıldığı partide, konuklar Pınar Altuğ'un ayarladığı zenne ve dansöz Dora'nın kıvrak danslarıyla doyasıya eğlendiler. Atacan, partide gazetecilere Pınar Altuğ ile evlilik sözleşmesi yapmadığını açıkladı.

Bayan Atacan
Pınar Altuğ'un Ebru Şallı ve Didem Uzel gibi yakın arkadaşlarının da katıldığı Maçka'daki Cahide'de düzenlediği kına geccesi, erkeklerin partisine göre daha coşkuluydu. 'Mrs. Atacan' (Bayan Atacan) yazılı bir tişört giyen Altuğ, gecceyi masaların üzerinde dansözlerle göbek atarak geçirdi.

Ellere kına yakıldı
Cahide'deki 'Kına Geccesi'nde tüm gelenekler uygulandı. Pınar Altuğ içeri girer girmez başına duvağı takıldı. Özel hazırlanan geleneksel kaftanla sahneye çıkan Cahide'nin şov kızları 'Yüksek Yüksek Tepeler' türküsünü söyleyerek Altuğ'u ağlattı. 'Dilek Ağacı'na Altuğ'un arkadaşları beyaz kurdeleler ile yazdıkları dilekleri astılar. Altuğ ve yakın arkadaşları Ebru Şallı ile Didem Uzel ellerine kına yaktı. Gecceye katılanların dileklerini yazdıkları anı defterini okurken Altuğ gözyaşlarına hakim olamadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: