BEKLENEN FİLM 'BEHZAT Ç.' GELİYOR!

Behzat Ç.Seni Kalbime Gömdüm 28 Ekim'de sinemalarda.

Magazin

BEKLENEN FİLM 'BEHZAT Ç.' GELİYOR! 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü Alan Erdal Beşikçioğlu?nun başrolünü üstelendiği, 'Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm' yazar Emrah Serbes'in 'Son Hafriyat' adlı romanından uyarlandı. Filmin yönetmeni ise Serdar Akar...

Behzat Ç. (Erdal Beşikçioğlu) ve filmin ana karakterleri olan Harun (Fatih Artman), Hayalet (İnanç Konukçu) ve Akbaba'ya (Berkan Şal) filmde Tardu Flordun kurbanlarını kazdığı çukurlara gömüp polislerden geçmişin intikamını alan (Red Kit), Cansu Dere (Songül) olay yeri inceleme amiri ve Hakan Boyav ise kendini (Kolsuz Ahmet sanan Süleyman) rolünde eşlik ediyor.

Diziden bağımsız olarak farklı bir senaryo ile karşımıza çıkan Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm sinema filminde ayrıca Ege Aydan, Canan Ergüder, Hazal Kaya, Ayda Aksel, Rıza Kocaoğlu, Tolga Tekin ve Nihat İleri gibi usta oyuncular rol alıyor. 'Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm' 28 Ekim'de sinemalarda.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: