Belçim'in 'Rodin' sessizliği!

Sıla Gençoğlu'ndan sonra Belçim Bilgin'inde saçlarını kestirmesi ayrılık iddialarını yeniden gündeme getirdi.

Magazin

Belçim'in 'Rodin' sessizliği! Belçim Bilgin Erdoğan, Halil Sezai Paracıklıoğlu ve Ataberk Mutlu’nun başrollerini oynadığı Rüzgar Filmi’nin Koruncuk Vakfı özel gösterimi önceki akşam gerçekleşti. Rüzgar filminin, Koruncuk Vakfı’na özel gerçekleştirilen özel gösterimi oyuncuları buluşturdu. Özel gösterimde bir araya gelen Belçim Bilgin ve Halil Sezai basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Boşanacakları iddiasına son nokta!

Boşanacakları iddiasına son nokta!Filmin özel gösterimine oğlu Rodin ile birlikte katılan Bilgin, “Çocuklar için bir şey yapıyor olmak beni çok mutlu ediyor. Senaryoyu elime aldığım andan itibaren acaba Rodin izleyince ne düşünecek diye çok merak ediyordum. O gün geldi. Dolayısıyla çok mutlu ve heyecanlıyım. Bu film Rodin’e hediyem” diyerek duygularını ifade etti.

“Halil Sezai ile çalışmak nasıl?” diye soran basın mensuplarına Bilgin, “Halil her zaman tatlı, yumuşak ve her zaman partnerine iyi hissettiren çok iyi anlaştığım bir arkadaşım ve aynı zamanda da çok da iyi bir partner oldu bana. Biz filmde bir çifti oynuyoruz. Onunla çalışmak büyük zevkti” dedi.

Yılmaz Erdoğan’la hakkında çıkan ayrılık haberleriyle ilgili ise Belçim Bilgin, oğlu Rodin'i göstererek "Çocuklar varken böyle şeyler sormayın." dedi.

Belçim Bilgin'inde saçlarını Sıla gibi kısacık kestirmesi gözlerden kaçmadı. Son olarak iddialı bir değişim ile saçlarını kısacık yapan ünlü şarkıcı Sıla, ayrılık kararı alıp ilişkisini sonlandırmıştı.

Belçim Bilgin'inde radikal bir karar ile saçlarını kestirmesi kafaları karıştırdı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: