Belçim Bilgin Farklı tiplerde karşımıza çıkacak!

Belçim Bilgin Erdoğan ve İbrahim Çelikkol'un Başrollerini paylaştığı aşk filmi "Sadece Sen" vizyona girmek için geri sayıma başladı.

Magazin

Belçim Bilgin Farklı tiplerde karşımıza çıkacak! Belçim Bilgin Erdoğan ve İbrahim Çelikkol'un başrollerini paylaştığı ve mart ayı gösterime girecek olan aşk filmi 'Sadece Sen', vizyona girmek için geri sayıma başladı.

14 Mart'ta sinema izleyicisiyle buluşacak olan filmde Belçim Bilgin Erdoğan, oynadığı 'Hazal' karakteri için tipten tipe girdi. Filmde üç farklı saç modeli ve değişik kostümlerle görülecek olan Erdoğan, çekimlere başlamadan önce uzun bir hazırlık süreci yaşadı.

'SAÇI DÖRT SAATTE YAPTIK'

Erdoğan, filmin fragmanında görünen yeni imajıyla ilgili olarak şöyle konuştu: "Filmde tipimin devamlı değişmesini gerektirecek çok sahne vardı. Ön hazırlıkta birçok model denedik. Ben en çok kıvırcık olanı sevdim ama hazırlığı dört saat sürdüğü için zorladı ve tüm sahnelerde kullanmaktan vazgeçtik. Aslında canlandırdığım 'Hazal' karakterinin kendisine özgü naif bir dünyası var. Filmde de bunu yansıttık."

Filmin Fragmanı için;

Video Galeri

Bunlarda ilginizi çekebilir: