Belçim Bilgin hayalini açıkladı!

‘Cebimdeki Yabancı’ filmiyle sevenlerinin karşısına çıkan Belçim Bilgin, “En büyük hayalim ‘Anna Karenina’nın uyarlamasında oynamak” dedi.

Magazin

Belçim Bilgin hayalini açıkladı! Belçim Bilgin, Onedio’nun takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Oyunculuk yapmazsa mutlu olamayacağını söyleyen Bilgin, “Sinemada sınırlarınız var mı?” sorusuna, “Bizim ülkemizde oyuncuların kısmen sınırlarının olması gerekiyor. Zaten projeler o çerçevede gerçekleşiyor” yanıtını verdi.

Belçim Bilgin'in rol için saçlarından oldu!

Belçim Bilgin'in rol için saçlarından oldu!Oyuncu, bir takipçisinin “Hiç yılanlık yapıyor musunuz?” sorusunu ise, “Yapmayı çok isterdim. Bazı anlar yılan olmam gerekiyor ama hiç yapamıyorum” diyerek cevapladı.

Belçim'in 'Rodin' sessizliği!

Belçim'in 'Rodin' sessizliği!Oğlu Rodin’le birlikte Londra’da yaşayan Bilgin, “Buradan başka yerde yaşamak demek, yüreğinden ülkeni atıp gitmek değil. ‘Beğenmedim gittim’ diye bir durum yok. Gittik, geri geliriz, yarın başka bir yere gideriz” dedi.

Belçim Bilgin, Londra'ya temelli mi yerleşecek?

En büyük hayalinin Anna Karenina’yı oynamak olduğunu anlatan oyuncu, “Güzel bir uyarlaması olsa da oynasam” şeklinde konuştu. Bilgin, piyasada en çok sevdiği kişilerin ise Beren Saat, Ayfer Dönmez ve Meryem Uzerli olduğunu da sözlerine ekledi.

Belçim Bilgin'ın Datça sefası!

Belçim Bilgin'ın Datça sefası!Belçim Bilgin'in Londra rüyası 1 yılda bitti!

Belçim Bilgin'in Londra rüyası 1 yılda bitti!Belçim Bilgin ekranlara geri dönüyor!

Belçim Bilgin ekranlara geri dönüyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: