Belçim Bilgin kefen bezi giydi!

Belçim Bilgin, ‘Acı Kiraz’ filminin gösterimine katıldı. Kıyafetiyle dikkat çeken oyuncu, kefen bezi olarak bilinen kumaşla tasarlanan bir elbise tercih etti.

Magazin

Belçim Bilgin kefen bezi giydi! Belçim Bilgin, Erdal Beşikçioğlu, Ertan Saban ve Bülent Şakrak’ın başrolünü paylaştığı ‘Acı Kiraz’ filminin ön izlemesi, önceki akşam Beyoğlu'nda yapıldı. Kefen bezi olarak bilinen kumaşla tasarlanan kıyafetiyle boy gösteren Bilgin, “Moda iki gün sonra popülerliğini yitirebilir. Modacıların prova kumaşıdır ve Amerikan bezi olarak bilinir. Amacım burada kullanmadığım kıyafetlerimi, geri dönüşümle yeniden giyilir hale getirmek” diye konuştu.

Filmde bir doktoru canlandıran Bilgin, “Ben çevresindeki herkesin karşı çıkmasına rağmen, istediği kişiyle evlenen birini canlandırıyorum” dedi. Film, bir babanın çocuğu için verdiği mücadele ve 10 farklı insanın kesişen hayat hikayelerini ele alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: