Belçim Erdoğan, Malkovich'in filminde!

Yılmaz Erdoğan'ın AACTA 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' ödülünü almasının ardından eşi Belçim Erdoğan'ın John Malkovich'in filminde yer alacağı haberi geldi. Haber İzzet Çapa, Hürriyet'teki köşesinden duyurdu.

Magazin

Belçim Erdoğan, Malkovich'in filminde! İşte Çapa'nın o yazısı;

Bugünlerde hepimizin kulağı Oscar'larda ancak Türk sineması adına güzel haber taa dünyanın öteki ucundan geldi.
Yılmaz Erdoğan, 'Avustralya'nın Oscar'ı olarak bilinen 'Australian Academy of Cinema and Television Arts'ta (AACTA) 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' ödülünü kaptı.

Ülkemizde maalesef beklenilen ilgiyi görmeyen 'The Water Diviner'; Robert Pattinson, Patrick Brammall ve TJ Power'ı atlatıp bu önemli ödülün Erdoğan'a gitmesini sağladı.

BELÇİM, MALKOVICH'IN FİLMİNDE!

Erdoğan'ın oğlu Rodin okulu nedeniyle, eşi Belçim ise John Malkovich'in çevireceği kısa İstanbul filminde rol alacağı için tören sırasında Yılmaz'ın yanında yer alamadı. Dün gecce Nusr-et'te Malkovich'le yemek yiyen Belçim Erdoğan, çevirecekleri filmi konuşurken haberi oğluna şöyle verdi: "Oğlum, bir Milli Takım Dünya Kupası'nda şampiyon olunca nasıl sevinirse, baban da öyle önemli bir ödülü kucaklayıp mutlu oldu. Gurur duymak hakkın."

Belçim, ahizenin öte yanındaki oğlundan da şu coşkulu tezahüratı duydu: "Lay lay lay lay lay laaaaaay! Yıııılllmaz Erdoğaaaaannnn!"

Bunlarda ilginizi çekebilir: