Belçim Bilgin'den çok özel açıklamalar!

Belçim Bilgin, Pelin Kaya'nın Youtube'da yayınlanan programına samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Belçim Bilgin'den çok özel açıklamalar! Belçim Bilgin, Pelin Kaya'nın Youtube kanalına konuk oldu. Güzel oyuncu, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Bilgin, Yılmaz Erdoğan'la evliliğiyle ilgili "Evlendiğimde 23 yaşındaydım. Genel algı şuydu; size kendiniz olma özgürlüğü tanınmıyor. Kendimi tam olarak ortaya koymam uzun zaman aldı. Kendimi başka bir kalıbın içinde hissettim. Toplumun her kesiminden bir fikir ve bir baskı vardı. Boşandıktan sonra çok zarif bir hayat değişimi oldu. Emek vere vere bu ilişkiyi böyle dönüştürmüş olmak sevindirici. Benim için çok değerli Yılmaz. Başka türlüsünü zaten düşünemezdim" dedi.

Güzel oyuncu yeni aşkı Alfredo Di Blasio ile ilgili, "Tesadüfü şekilde çalıştık. Arkadaş olarak devam edip sonra 'neler oluyor' deyip kendimizi bir ilişkinin içinde bulduk. Alfredo her yönüyle çok güzel bir insan. O da Türkiye geliyor, ben de gidiyorum. Uzak mesafede bir ilişki yaşamak şu aşamada benim için tam tersi çok daha güzel. Görüşemediğimiz dönemlerde kendimize zaman ayırıyoruz." dedi.

Belçim Bilgin'in yeni aşkı ortaya çıktı!

Belçim Bilgin'in yeni aşkı ortaya çıktı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: