Belçim Bilgin'den Yılmaz Erdoğan'a 4 milyonluk tadilat faturası!

Geçtiğimiz sene 12 yıllık evliliklerini noktalayan Belçin Bilgin ve Yılmaz Erdoğan hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Magazin

Belçim Bilgin'den Yılmaz Erdoğan'a 4 milyonluk tadilat faturası! Belçim Bilgin ile Yılmaz Erdoğan çifti 2006'da başlayan evliliklerini geçen aralık ayında tek celsede anlaşmalı olarak noktalamıştı.

Yılmaz Erdoğan doğruladı:

Yılmaz Erdoğan doğruladı: "10 gün önce boşandık"Rodin Nazım adında bir oğulları olan çiftten Yılmaz Erdoğan boşanma protokolüne göre Belçim Bilgin'e ayda 20 bin TL nafakanın yanı sıra İstanbul'daki ev ile Bodrum'daki yazlığı vermişti.

Boşanma sonrası Belçim Bilgin'in Yılmaz Erdoğan'la oturduğu Levent'teki villadan taşınıp Sarıyer'den satın alınan villaya yerleşmesi bekleniyordu. Ancak bu planın evdeki tadilat nedeniyle aylarca ertelendiği ortaya çıktı.

Boşandıktan sonra da Yılmaz Erdoğan'la aynı evde yaşamaya devam eden Belçim Bilgin'in tadilat için yeni evinin fiyatı kadar para harcadığı öğrenildi.

'Duymadık Demeyin' programının haberine göre oyuncunun tadilat masraflarının 4 milyon TL'yi geçtiği ve faturayı da Yılmaz Erdoğan'ın ortağı olduğu şirketin ödediği öne sürüldü.

Belçim Bilgin: Aklımı kaçırdım!

Belçim Bilgin: Aklımı kaçırdım!Belçin Bilgin: Ayıp oluyor...

Belçin Bilgin: Ayıp oluyor...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: