BELEDİYE HOPARLÖRÜYLE BİKİNİLİ FİGÜRAN ARAYIŞI

'Mavi Pansiyon' filmine soğuk hava engeli! Yapım ekibi, Kasım ayında Gümüşlük sahilinde güneşlenecek bikinili figüran bulmak için belediye hoparlöründen anons yaptı

Magazin

BELEDİYE HOPARLÖRÜYLE BİKİNİLİ FİGÜRAN ARAYIŞI KASIM ORTASI PLAJDA!

Nezih Ünen'in yönettiği 'Mavi Pansiyon'un çekimlerinde filmlere konu olacak komedi! Projenin Kasım'a sarkan plaj çekimi, soğuk hava engeline takıldı; bikini giyecek figüran bulunamadı. Fadik Sevin Atasoy, Özlem Tekin ve Yunus Güner'in rol aldığı film için belediyenin hoparlörü devreye sokuldu.


EKİP TİR TİR TİTREDİ

Anonsları duyup gelenlere, 200 lira ücret verildi. Bodrum'daki bir pansiyonda yaşanan aşk, dram ve komediyi konu alan 'Mavi Pansiyon'un sahil çekimleri, başrol oyuncularını da tir tir titretti. Film; 2 Aralık'ta vizyonda.

DEFALARCA BİSİKLETTEN DÜŞTÜLER

Fadik Sevin Atasoy ile Özlem Tekin; 'Mavi Pansiyon' filmi için ilk kez bisiklete binmenin heyecanını yaşadı. Pedal çevirmek için özel ders alan ve ustalaşana kadar defalarca bisikletten düşen iki oyuncu; acemi halleriyle set ekibini çok güldürdü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: