Belediye otobüsünde düğün yaptılar!

Vizyona girmek için gün sayan “Kaçma Birader”in tanıtım filmi için oyuncular belediye otobüsünde düğün yapıp, halay çekti. Yozgatlı Kolçak Ailesi’nin kızı Esma (Algı Eke) ve damadı Halil’in (Cihan Ercan) belediye otobüsünde yapılan düğünlerine, Zafer Algöz (Muammer), Melek Baykal (Rambo) ve Emrah Kaman’ın (Erdinç) “Nalinlim” adlı Yozgat türküsü eşliğindeki dans figürleri damgasını vurdu.

Kültür-Sanat

Belediye otobüsünde düğün yaptılar! Yozgatlı ‘değişik’ aile Kolçaklar’a ‘değişik’ bir tanıtım... 4 Mart’ta vizyona girmeye hazırlanan Kaman Kardeşler imzalı “Kaçma Birader”in tanıtımı için oyuncular belediye otobüsünde düğün yapıp halay çekti.

‘Yılın en komik filmi’ olarak merakla beklenen aile komedisi “Kaçma Birader” sevdiği kız için Yozgat’tan İstanbul’a kaçan küçük oğullarının peşinden İstanbul’a gelen, nevi şahsına münhasır Kolçak Ailesi’nin Taksim hikayesini anlatıyor. Bir gün içinde Taksim’de başlarına gelmeyen kalmayan aile fertleri, içine düştükleri tehlikeli durumlarla kendilerine has yöntemler kullanarak mücadele ediyor.

fotoğraflar için tıklayın

DEV KADRO BEYAZPERDEDE
Ömer Faruk Sorak’ın süpervizörlüğünde çekilen “Kaçma Birader”in senaryosu; “Kardeş Payı”yla isimlerini duyuran Emrah ve Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyor. Sinemaseverlere bol kahkaha vaat eden filmde, birbirinden güçlü oyunculuklarıyla Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz, Necip Memili ve Nursel Köse rol alıyor. Teoman, Funda Arar ve Ayhan Sicimoğlu’nun konuk oyuncu olarak yer aldığı “Kaçma Birader”in yönetmen koltuğunda ise Murat Kaman ve Defne Deliormanlı oturuyor.

Yapımcılığını, sinema dünyasına yeni bir soluk getirmek için güçlerini birleştiren dünyanını en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye ve ülkemizin en önemli yapım şirketlerinden Böcek Film’in üstlendiği “Kaçma Birader”; 4 Mart Cuma günü sinemalarda.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: