BELEDİYEDEN ENGELLİLERE SEKS HİZMETİ

Belediyelerin vergi mükelleflerinin paralarını kucak dansı, ekzotik tatiller ve Amsterdam'daki hayat kadınlarına harcadığı iddia edildi.

Magazin

BELEDİYEDEN ENGELLİLERE SEKS HİZMETİ İngiltere'de bazı belediyelerin hükümetten aldıkları paralarla zihinsel engellileri kucak danslarına, ekzotik tatillere ve hayat kadınlarıyla birlikte olmaları için Amsterdam'a gönderdikleri ortaya çıktı.Greater Manchester ve Norfolk Sosyal Hizmetleri'nin ise yapılan ödemeleri internet arkadaşlık sitelerine abonelik için harcadığı öğrenildi.

SEKS İÇİN HOLLANDA'YA GÖNDERDİLER

Daily Mail gazetesinin 'Bilgi Edinme Özgürlüğü Yasası'ndan yararlanarak elde edilen bilgilere dayanarak verdiği haberde, bazı belediyelerin vergi mükelleflerinin parasıyla zihinsel engellileri gece klüplerinde kucak dansları, ekzotik tatiller ve hayat kadınlarıyla birlikte olmaları için Amsterdam'a gönderdiği belirtiliyor. Öğrenim güçlüğü çeken ve daha önce hiç cinsel ilişkiye girmemiş 21 yaşındaki bir kişinin,'Puttin People First' (Önce İnsan) uygulamasından yararlanmak için başvuruda bulunduğunu ve Hollanda'nın başkenti Amsterdam'daki ünlü 'kırmızı ışık bölgesi'ne (Red Light District) gönderilmeye hak kazandığını yazan gazete, burada vergi mükelleflerinin parasıyla bir hayat kadınıyla birlikte olacağını ifade etti.

“SEKS İNSAN HAKKI"

Uygulamanın daha önce ilişkiye girmemiş kişileri mutlu ettiğini ve seksin 'insan hakkı' olduğunu vurgulayan Sosyal Hizmet yetkilileri, Amsterdam'a gitmeye hak kazanan başvuru sahibinin, kızgın,amacına ulaşamamış ve hevesli bir genç olduğunu,cinsel sağlık ve cinsel farkındalık kursları aldığını ve artık denemek istediğini ifade ediyorlar.Yetkililer ayrıca, Amsterdam'daki hayat kadınlarının İngiltere'deki hayat kadınlarından daha çok korunduklarını ve bu kişinin seks talebinin geri çevrilmesinin 'insan hakları ihlali' olacağına dikkat çekiyorlar.

TEPKİLER ARTIYOR

Belediyelerin hükümetten aldıkları paraları kucak dansı, ekzotik tatiller ve hayat kadınlarına harcamasına tepkiler artıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: