Beli ince gösteren kıyafetler nelerdir?

Size vereceğimiz stil önerilerini uygulayarak belinizi daha ince gösterebilir, daha zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kadın

Beli ince gösteren kıyafetler nelerdir? Beli ince gösteren kıyafetler nelerdir? Uygulayacağınız çok basit önerilerle belinizi kamufle edebilecek daha ince gösterebileceksiniz. Daha zarif bir görünüme kavuşmak için dikkat etmeniz gereken stil önerilerini sizler için hazırladık! İşte beli daha ince gösteren giyim hileleri!


A KESİM MODELLERLE BELİNİZ DAHA İNCE GÖZÜKECEK

A kesim modeller beli kalın olan kadınlar için ideal bir seçimdir. Belden bollaşan etek ve elbiseler beli ortaya çıkarıp alt kısım ile olan orantısızlığı kapattığı için ideal bir tercih olacaktır. A kesim modeller kum saati bel görüntüsü kazanmanız için size bir fırsat sunuyor. A kesim etekleri, A kesim elbiselerdeki görünümü yakalamak için dar üst giysilerle kombinlemeniz yeterlidir.

ŞIK VE İDDİALI KADINLARIN TERCİHİ PANEL ELBİSELER

Bel kısmı iki yandan darlaşan, alt kısmı daha geniş, üst kısmı daha dar gösteren panel elbise modelleri, hem şık hem de uyumlu yapılarıyla pratik bir kullanım sağlar. Bu elbiseler genellikle şık ve iddialı görünmek isteyen kadınarın tercihi olmaya devam ediyor. Yine bu elbiselerler de kum saati görünüm yakalayabilirsiniz.

YÜKSEL BEL PANTOLONLAR

Eskiden moda olan yüksek bel pantolonlar şimdilerin vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor. Belini ince göstermek isteyenlerin en büyük yardımcıları arasında yer alan yüksek bel pantolonlar kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Karın bölgesini toparlayarak beli ortaya çıkaran yüksek bel giysiler hatları daha belirgin ve ince gösterir. Yüksek bel pantolon giyerek daha zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz.

AKSESUAR KULLANIMINA ÖZEN GÖSTERİN

Aksesur kullanmakta yine belli ince göstermenin hilelerinden biridir. Aslında ilk duyduğumuzda kulağımıza tuhaf gelen bu durumun nedeni şudur. Kalın bölgelerimizi kapatacak, dikkatleri başka yöne çekecek aksesuarlar da ince görünmemizi sağlayacak hileler arasında yer alıyor. Gösterişli bir kolye, renkli bir saç bandı, uzun sallantılı küpeler dikkatleri belden uzaklaştırır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: