Bella Hadid idolünü açıkladı!

ABD’li top model Bella Hadid, kapak olduğu bir dergiye samimi açıklamalarda bulundu.

Dünya Magazin

Bella Hadid idolünü açıkladı! Filistin asıllı dünyaca ünlü model Bella Hadid bir dergiye röportaj verdi, hakkında merak edilenleri anlattı.

İşlerinin çok yoğun olduğundan bahseden Hadid, "İşlerimin yoğunluğu sebebiyle her gün uçaktayım. Başlarda çok zorlandım, jet lag ile nasıl baş edeceğimi bilemedim. Artık alıştım. Yanımda her zaman nemlendirici kremlerimi ve yüz maskelerimi taşıyorum. Günlük bakımlarımı bile uçakta yapıyorum." açıklamasını yaptı. Ünlü model sözlerine "Kırmızı halı görünümlerimle ilgili hiçbir pişmanlığım yok. Orayı kendimi en iyi yansıttığım yerlerden biri olarak görüyorum. Kırmızı halı görünümüme çok önem veriyorum." şeklinde devam etti.

Bella Hadid, idollerinden de bahsetti. "Güzellik idollerim Cher (72) ve Monica Belluci (53). Herkes Cher’i inanılmaz bir şarkıcı ve oyuncu olarak görür ama aynı zamanda bir moda ikonudur. Cher, bugün hala sahneye çıkıyor ve ben hayatımın geri kalanında onun gibi olmayı arzuluyorum."


"Ve tabii Monica Bellucci... Tüm zamanların en güzel kadını."


Bella Hadid, çocukluk fotoğraflarını paylaştı!

Bella Hadid, çocukluk fotoğraflarını paylaştı!Bella Hadid ve The Weeknd aşkına anne onayı!

Bella Hadid ve The Weeknd aşkına anne onayı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: