Belle Atasay'la Sonbahar şıklığı!

Şehirli kadının mücevher markası “Belle” koleksiyonuna ait 2013/14 Sonbahar-Kış konsepti..

Diğer Haberler

Belle Atasay'la Sonbahar şıklığı! Her yaşam biçimine uygun altın ve mücevherat tasarımlarıyla tüketicilerin yaşamlarındaki tüm özel günleri değerli kılan Atasay, şehirli kadının mücevher markası “Belle” koleksiyonuna ait 2013/14 Sonbahar-Kış konseptleri ile Sonbahar modasına uygun ışıltılı seçenekler sunuyor.

Belle Atasay Sonbahar-Kış2013/14 koleksiyonundaki birbirinden şık ve ikonik mücevherler, sonbaharda kadınların gündelik yaşamlarına tatlı ışıltılar katarak tarz sahibi olmanın keyfini yaşatıyor.

Her yaşam biçimine uygun ve herkesin kendinden bir parça bulacağı heyecanlı ve şık tasarımlarıyla kadınların iş hayatından spor şıklığa kadar günün her diliminde anı yakalamaları için tasarlanan Belle Atasay, Sonbahar-Kış 2013/14 koleksiyonu; Ambiance, Aura, Juicy ve Empathy olmak üzere dört konseptten oluşuyor.

Ambiance: Zamanı durdurmayı başaran, romantik, hayalperest ve yeniliklerden korkmayan kadınlar için tasarlanan bu konsept, zamansız detayların modern formlarla iç içe geçmiş tasarımlarını yansıtıyor. Barok etkilerin ön planda olduğu konseptte; pastel tonlar, pembe, ten rengi, vizon, somon, açık gri, buğulu beyaz, inci, smoky tonları ön planda tutuluyor.

Aura: Enerjisini taşlardan alan, yalın bir görünüme sahip entellektüel şehirli kadınlar için tasarlanan bu konseptte ise üç boyutlu geometrik formlar ön plana çıkıyor. Dinginliğin ve yalın güzelliğin vurgulandığı konseptte; gri, beyaz, deniz ve günbatımı tonları ile calsedon, “sea to sky”, mint yeşili tonları ön planda tutuluyor.

Empati: Üreten, şehirli, çalışma ve kişisel hayatı pratik, konfora önem veren kadınlar için tasarlanan bu konseptte kafes formlu tasarımlar ön plana çıkarken simetri etkisi de göze çarpıyor. Hacimli, parlak ve dikkat çeken mücevherlerin vurgulandığı konseptte günün her saati kusursuz ve parlak görünmek isteyen kadınlara özel beyaz, siyah, gri, kırmızı, kiremit, bordo, mor, smoky ve zümrüt yeşili tonları tasarıma yansıyor.

Juicy: Hayatın tadını çıkarmayı bilen, eğlenceli, neşeli, enerjisi ile ortamları canlandıran kadınların teması Juicy, küçük espriler taşıyan enerjik ve iddialı aynı zamanda ikonikleşen tasarımlarıyla renkli bir kışın habercisi. Gündüz şıklığını geceye taşıyan kadınlar için tasarlanan bu konseptte; canlı renklerin, soğuk grilerle kombinasyonları, London blue, fuşya, ve mint yeşili ön plana çıkıyor.

Moda Tasarımcısı Özlem Süer’in danışmanlığında geliştirilen Belle Atasay 2013 Sonbahar/Kış koleksiyonundaki tasarımlar, birbirinden şık ve ikonik mücevherlerle bu sezon modern, romantik ve gösterişli her kadının ışıltısını yansıtacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: