'BEN 15 ADAMLA MEKÂN BASMAM'

İstanbul Cihangir'de 15 arkadaşıyla bir kafeyi bastığı iddia edilen Yavuz Bingöl, 'Bırakın 15 adamla baskın yapmayı 20 yıllık sanat hayatımda bir tane bile korumam olmadı. Böyle bir olay dünya görüşümle de bağdaşmaz' dedi.

Magazin

'BEN 15 ADAMLA MEKÂN BASMAM' Halk müziği sanatçısı Yavuz Bingöl geçtiğimiz günlerde Cihangir'de bulunan bir cafe'yi, hakkında dedikodu yaptığı gerekçesiyle Oktay Kaynarca'ya kızdığı için bastığı ve mekânda bulunan Selçuk Yöntem'in onu sakinleştirmeye çalıştığı belirtilmişti.

Tartışmayı doğruladı

Sanatçı, hiç tanımadığı birilerinin laf atmasıyla tartışmaya başladığını, bunun üzerine orada bulunan Selçuk Yöntem'in kendisini sakinleştirdiğini söyledi. Bingöl, tartışmanın Oktay Kaynarca ile hiçbir ilgisinin bulunmadığını da belirtti. Bingöl, ülkenin içinde bulunduğu gergin ortamda böyle bir haberle gündeme geldiği için üzüldüğünü de sözlerine ekledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: