BEN AFFLECK ÇEKİMLERE DEVAM EDİYOR!

Dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu Ben Affleck, hem yönetmenliğini hem de başrolünü üstlendiği “Argo” filminin İstanbul’daki çekimlerine devam ediyor.

Magazin

BEN AFFLECK ÇEKİMLERE DEVAM EDİYOR! 'ARGO' filmi için daha önce Etiler’i İran sokaklarına çeviren Ben Affleck, önceki gün de Eminönü-Sultanhamam’da 'motor' dedi. Sirkeci ve Karaköy’de devam edilen çekimler sırasında basın mensuplarının görüntü almaması için yoğun çaba sarf edildi. Çekimler nedeniyle Karaköy’deki iki sokak trafiğe ve yaya girişine kapatıldı. Sette oyuncularına silahlarını nasıl kullanmaları gerektiğini anlatırken görüntülenen Ben Affleck, çekim arasında da ekibi için ıslak kek, hamburger, kaşarlı sandviç, kurutulmuş kayısı, ceviz ve badem sipariş etti.

Ben Affleck’in sette bir de misafiri vardı. Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, ekibi ziyaret etti. Affleck’in kapıda karşıladığı Demir, önce seti gezdi, ardından yönetmen koltuğuna oturarak monitörden çekimleri izledi. Demir’e İstanbul’u çok beğendiklerini söyleyen yapımcı Chris Brigham, “Şu anda tüm Hollywood burada, Los Angeles’ta kimse kalmadı” dedi. Ben Affleck de bundan sonra İstanbul’da daha çok çalışmak istediğini söyledi.

BEN AFFLECK, ETİLER'İ İRAN'A ÇEVİRDİ!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: