Ben Affleck ile Jennifer Garner boşanıyor!

Boşanma davaları evrak eksikliği nedeniyle reddedilme noktasına gelen Jennifer Garner ile Ben Affleck sorunu çözdü. İkili Affleck rehabilitasyon merkezinden çıkar çıkmaz boşanacak

Dünya Magazin

Ben Affleck ile Jennifer Garner boşanıyor! 10 yıllık evliliğinden 3 çocuğu olan Ben Affleck ile Jennifer Garner, geçtiğimiz gün tedavi merkezine giderken objektiflere yansımıştı. Affleck, uzun yıllardır alkol bağımlılığı sebebiyle boşanma aşamasında olduğu eşinin kendini doktora görünmesi için yalvarmış ve Garner'ın onu evinden aldığı öğrenilmişti. Eski eşini rehabilitasyon merkezine götüren Garner, bu hareketiyle takdir toplamıştı.

REHABİLİTASYON SONRASI BOŞANIYORLAR

Çiftin geçtiğimiz yıl açtığı boşanma davası, evrak eksikliği yüzünden sekteye uğramıştı. Affleck ile Garner, boşanma evraklarının sonunda tamamladı. İkili, Ben Affleck'in rehabilitasyon süreci biter bitmez boşanacak.

Eski eşini rehabilitasyon merkezine götürdüğü haberleriyle gündeme gelen Garner "Bunu sadece çocuklarım için yaptım" demişti. 13 yıl önce dünyaevine giren Hollywood'un sevilen çifti, 3 yıl önce ayrılık kararı almış ve geçtiğimiz yıl resmi olarak boşanma başvurusunda bulunmuştu.

https://www.gecce.com.tr/haber-jennifer-garnerden-eski-ese-destek

https://www.gecce.com.tr/haber-jennifer-garnerden-eski-ese-destekBen Affleck ve Jennifer Garner boşanmasının iç yüzü

Ben Affleck ve Jennifer Garner boşanmasının iç yüzü

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: