BEN ATEŞLİ BİR KADINIM!

ALMANYA'NIN BAŞKENTİ BERLİN'DE KONSER VEREN SEZEN AKSU, 'BEN ATEŞLİ BİR KADINIM.. KÜÇÜKKEN YATAĞA PİJAMAYLA GİRER, ÇIRILÇIPLAK UYANIRMIŞIM' DEDİ..

Magazin

BEN ATEŞLİ BİR KADINIM! Sezen Aksu Almanya'nın başkenti Berlin'i bir kez daha fethetti. Sevilen şarkılarını sahnede büyüleyici bir performansla sunan sanatçı, bir kaç dilde sık sık 'Sezen Aksu, seni seviyoruz' tezahüratlarıyla karşılaştı.

Almanya'da hiç bilinmeyen yönlerini de anlattı Minik Serçe... Vücut ısısının 37 derece ve üstünde olduğunu aktaran Aksu, bunun çocukken de sorunlara neden olduğunu ifade etti.

Aksu, 'Ben küçükken yatağa pijamayla girer, sabah çırılçıplak uyanırmışım. Öyle ateş basarmış ki, üstümde ne varsa çıkarırmışım. Bir keresinde kızamığa yakalanmışım; annem, 'Kızamıktan ölen ilk çocuk kesin bizimkisi olacak' demiş. Çünkü üstümde ne var ne yak çıkarırmışım. Duvarları tırmalar ve duvarlarda gezermişim. Babam, 'Deli bir çocuktun, deli doğdun; büyüdün akıllandın' der. 4 yıl birlikte yaşadığım kocam, o evlilikten aklımda kalan ilk şey 4 yıl boyu bir türlü ısınamamış olması yani sürekli üşüdüğüdür. Haklı zavallı. Çünkü ben ateşli bir kadınım. Bu nedenle benim vantilatör koleksiyonum var. Tepemin üstünde bile vantilatörle dolaşıyorum.

Sahne arkadaşlarımla benim aramda da ikiye bölünmüşlük var. Onlar üşüyor, beni ateş basıyor. Oh, bu sahneye de otomatik bir pervane koymamışlar. Bu devirde ne bu analog vantilatör. Beni ateş bastıkça şarkının ortasında biri bu taraftan, diğeri öbür taraftan koşup vantilatörlerin düğmesini açıyor. Ne bu? Şu Allah'ın Almanya'sında yok mu en son teknik? Bana en son teknoloji olan vantilatörler koyun sahneye. Uzaktan kumanda ile açılan ve kapanan' dedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: