BEN DE FÜTURSUZUM!

Menekşe ile Halil’de kötü bir kızı canlandıran Ekin Türkmen, 'bende Müjde Ar fütursuzluğu var' dedi!

Magazin

BEN DE FÜTURSUZUM! Son dönemdeki Türk filmlerinde yer alan sevişme ve soyunma sahnelerinin çok gerekli olduğunu düşünmediğini söyleyen Ekin Türkmen 'O yüzden tercih etmem. Fatih Akın'ın 'Duvara Karşı' filminde bayağı bir sahne var. Ama o gerekli bir sahneydi. Öyle bütünlük içinde sırıtmayan, sadece soyunmak veya sevişmek olsun diye konmamış sahnelerde oyuncu olarak oynarım.

Ama başka amaçlar söz konusu ise oynamam. Türkan Şoray kurallarım yok ama hatta Müjde Ar fütursuzluğum var. O bizim efsanelerimizden. Hayranız kendisine. Hiç hesap yapmadan olduğu gibi davranıyor. Üstünde çok toplum baskısı da olmadan çok rahat davranıyor. Ben sanatla uğraşan herkesin öyle olması gerektiğine inanıyorum. Kendisinin hayranıyım, ben öyle olamıyorum ama... Bir Bertolucci, "Erotik filme çekmek istiyorum, oynar mısın?" derse tabii ki oynarım.' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: