BEN EBRU VE YAVUZ'DAN ÖNCEYİM!

Abdullah Oğuz'un filmi 'Sıcak'ta rol almaya hazırlanan Cem Özer, adının afişte Yavuz Bingöl ve Ebru Akel'den sonra yazılacağını öğrenince kadrodan ayrıldı..

Magazin

BEN EBRU VE YAVUZ'DAN ÖNCEYİM! Türk Sineması'nda bir afiş krizi daha yaşanıyor. Krizin kahramanı ise Cem Özer. Abdullah Oğuz'un, 'Mutluluk' filminin devamı olarak düşündüğü 'Sıcak' adlı filmin çekimleri için geçtiğimiz gün Bozcaada'ya giden ekip, büyük bir sürprizle karşılaştı.

Filmde bir komiseri canlandıracak olan Cem Özer, Bozcaada'ya giden oyuncu kadrosu içinde yoktu. Özer'in, adının afişte üçüncü sıraya yazılacağını öğrenince kadrodan ayrıldığı öğrenildi. Afişte adının, filmin diğer oyuncuları Yavuz Bingöl ve Ebru Akel'den sonra yazılacağını öğrenen Özer şöyle konuştu:

'Benim adım Ebru Akel ve Yavuz Bingöl'den sonra yazılamaz. Benim adım onlarınkinden önce gelir!' Abdullah Oğuz, şimdilerde bir yandan 'Sıcak'ın çekimleriyle uğraşırken, bir yandan da Cem Özer'in yerine komiseri canlandıracak bir oyuncu arıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: