'BEN NE ANLARIM İŞKENCEDEN'

Fatih Ürek, Ergenekon iddianamesi için yer alan belgelerde isminin birçok ünlü sanatçıyla beraber ‘azılı işkenceci’ olarak geçmesi yönündeki iddiaları, tatilde olduğu Bodrum’da yanıtladı.

Magazin

'BEN NE ANLARIM İŞKENCEDEN' Ürek, “Çüş ben ne anlarım işkenceden. İlk duyduğumda çok şaşırdım, bunlar komik ve trajikomik şeyler” dedi.

Bodrum’un Torba Mahallesi’nde tatilini geçiren Fatih Ürek Ergenekon İddianamesinde geçen işkenceci iddialarını değerlendirdi. Sanatevi restoranda açıklamalarda bulunan Fatih Ürek, iddiaları ilk öğrendiğinde şoke olduğunu belirterek, “Ergenekon olayları ilk çıktığında arkaşlarım bana şaka yaparlardı. ‘Hadi bakalım, senin de ismin geçmesin’, derlerdi. İki gün sonra bu iddialar çıktı ve ben öğrendiğimde denizdeydim. Az daha boğuluyordum. İnanamadım ve araştırdım. Komik, hatta trajikomik bir şey bu. Çok enterasan aklımın ucundan geçmezdi, kendi kendime ben neymişim diye sordum. İddianamede benimle beraber, Türkiye’de gündemde olan sanat camiasından birçok kişinin de adı geçti” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: